Home › Wczasy nad Zalewem Czarnej Koneckiej w Sielpi
26 Apr 2017

Wczasy nad Zalewem Czarnej Koneckiej w Sielpi

Jedną z interesujących ofert turystycznych jakie udostępnia województwo świętokrzyskie jest ośrodek wypoczynkowy w Sielpi. Usytuowane na Wzgórzu Koneckim w sąsiedztwie Zalewu Czarnej Koneckiej i lasu z sosnowym nasadzeniem letniskowe zapewniają bardzo urokliwe walory przyrodnicze. Roztaczające się wokół ośrodka zapachy olejków sosnowych tworzą niespotykany mikroklimat, który sprzyja prawidłowej pracy układu oddechowego.
Turyści odwiedzający Sielpię, którzy preferują aktywną formę urlopu mogą bez kłopotu zorganizować sobie wiele wycieczek do najbardziej ciekawych rejonów województwa świętokrzyskiego.

Do interesujących miejsc, które obowiązkowo trzeba zobaczyć należy między innymi, Park Jurajski w Bałtowie, szczyt Łysicy a także Jaskinia Raj nieopodal Chęcin.

Na turystów odpoczywających w Sielpi czekają również bardzo dobrze oznakowane trasy rowerowe, które prowadzą po tajemniczych zakątkach leśnych Wzgórza Koneckiego.

Wypoczynek w ośrodku znajdującym się w Sielpi to świetna oferta dedykowana zarówno dla rodzin z małymi dziećmi jak i seniorów.

Oprócz możliwości wypoczynku na dobrze zadbanej plaży i kąpieli w zbiorniku Czarnej Koneckiej mogą liczyć na dużo innego rodzaju atrakcji, które uprzyjemnią im wypoczynek nie jedynie podczas słonecznych, ale nawet deszczowych dni.
Bardzo dobrą propozycję dla turystów ceniących spokojny wypoczynek z dala od hałasu codziennego życia z pewnością stanowić mogą domki letniskowe zlokalizowane tuż przy zbiorniku wodnym. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu gwarantują wymagane warunki lokalowe, co w dużej mierze wpływa na jakość wypoczynku. Ze względu na duże zainteresowanie turystów w okresie letnich miesięcy, już można zarezerwować sobie na wyłączność jeden z domków i mieć gwarancję super bazy lokalowej podczas najbliższego urlopu.

.


Zobacz:
Nauka po szkole zawodowej
Leasing samochodu osobowego
Omówienie filmu "Captain Fantastic", czyli nowe spojrzenie na dylemat utopii